EKIPA PODJETJA ODEJA

ODEJA d.o.o.

Kidričeva 80
4220 Škofja Loka 
EU - Slovenija


T
+386 4 51 30 150
E info@odeja.si 
W www.odeja.si
FB www.facebook.com/odeja.slovenia
IG https://www.instagram.com/odeja.si/


Vodstvo 

Direktorica
Melita Rebič
T +386 4 51 30 102 | E melita.rebic@odeja.si

Vodja komerciale
Tatjana Mencigar
T +386 4 51 30 120 | E tatjana.mencigar@odeja.si 

Vodja razvoja in proizvodnje
Lea Križnar
T +386 4 51 30 144 | E lea.kriznar@odeja.si

Vodja finančno-računovodske službe
Luka Rebič
T +386 4 51 30 111 | E luka.rebic@odeja.si

Vodja informatike
Otmar Luznar
T +386 4 51 30 155 | E otmar.luznar@odeja.si

Vodja investicij in vzdrževanja
Simon Žontar
T +386 4 51 30 141 | E simon.zontar@odeja.si

 

Nabava

Anja Langerholc
T +386 4 51 30 130 | E anja.langerholc@odeja.si

 
 

Prodaja

Vodja prodaje
Tanja Orel
T +386 4 51 30 116 | E tanja.orel@odeja.si

Vodja prodajnega področja
Urška Bernik
T +386 4 51 30 123 | E urska.bernik@odeja.si

Vodja prodajnega področja
Lidija Dolinar
+386 4 51 30 131 | E lidija.dolinar@odeja.si

Vodja prodajnega področja
Andreja Rant
T +386 4 51 30 125 | E andreja.rant@odeja.si

Vodja maloprodajnih enot
Eli Potočnik
T +386 4 51 30 122 | E eli.potocnik@odeja.si

 

V Sloveniji imamo 9 trgovin:

Spletna trgovina

T +386 4 51 30 155 (od ponedeljka do petka med 8:00 in 15:00)
E eprodaja@odeja.si