Košarica0,00 €

PIŠITE NAM

svetovanje@odeja.si

POKLIČITE NAS: PON-PET 9-20h

01 51 87 376 ali 05 630 18 52

Produkt je bil uspešno dodan v košarico

EKIPA PODJETJA ODEJA

ODEJA d.o.o.

Kidričeva 80
4220 Škofja Loka 
EU - Slovenija


T
 +386 4 51 30 100
F +386 4 51 30 110 
E info@odeja.si 
W www.odeja.si
FB www.facebook.com/odeja.slovenia


Vodstvo 

Direktorica
Melita Rebič
T +386 4 51 30 102 | F +386 4 51 30 110  | E melita.rebic@odeja.si

Vodja komerciale
Tatjana Mencigar
T +386 4 51 30 120 | F +386 4 51 30 161 | E tatjana.mencigar@odeja.si 

Vodja proizvodnje in logistike
Mojca Tehovnik
T +386 4 51 30 146 | F +386 4 51 30 159 | E mojca.tehovnik@odeja.si 

Vodja finančno-računovodske službe
Luka Rebič
T +386 4 51 30 111 | F +386 4 51 30 110 | E luka.rebic@odeja.si

Vodja kakovosti in informatike
Otmar Luznar
T +386 4 51 30 155 | F +386 4 51 30 110 | E otmar.luznar@odeja.si

Vodja razvoja
Lea Križnar
T +386 4 51 30 144 | F +386 4 51 30 110 | E lea.kriznar@odeja.si

Vodja investicij in vzdrževanja
Simon Žontar
T +386 4 51 30 141 | F +386 4 51 30 110 | E simon.zontar@odeja.si

 

Marketing

Vodja marketinga
Nives Kržišnik
T +386 4 51 30 105 | F +386 4 51 30 110 | E nives.krzisnik@odeja.si

 
 

Nabava

Kaja Kržišnik
T +386 4 51 30 130 | F +386 4 51 30 161 | E kaja.krzisnik@odeja.si

 
 

Prodaja

Vodja prodaje
Tanja Orel
T +386 4 51 30 116 | F +386 4 51 30 161 | E tanja.orel@odeja.si

Vodja prodajnega področja
Nika Mravlja
T +386 4 51 30 123 | F +386 4 51 30 161 | E nika.mravlja@odeja.si

Vodja prodajnega področja
Lidija Dolinar
+386 4 51 30 131 | F +386 4 51 30 161 | E lidija.dolinar@odeja.si

Vodja prodajnega področja
Anita Šolar
T +386 4 51 30 125 | F +386 4 51 30 161 | E anita.solar@odeja.si

Vodja prodajnega področja
Neža Mlakar
T +386 4 51 30 121 | F +386 4 51 30 161 | E neza.mlakar@odeja.si

Vodja maloprodajnih enot
Eli Potočnik
T +386 4 51 30 122 | F +386 4 51 30 161 | E eli.potocnik@odeja.si

 

V Sloveniji imamo 10 trgovin:

Spletna trgovina

T +386 4 51 30 155 (od ponedeljka do petka med 9:00 in 16:00)
E eprodaja@odeja.si